KONST / Litografier / Färglitografi 13152096
nr 1315 2096
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/410. Motivet: 36x54cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:18:25
22/3 20:24:08
300 kr
23/3 19:13:25
23 mar
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren